Výměna, vrácení a reklamace zboží

Nevyhovuje Vám objednané zboží? Neseděla velikost nebo nevyhovoval materiál? Bylo zboží poškozené? Budeme rádi, když nám to dáte vědět, abychom se mohli neustále zlepšovat a příště bylo vše bez chybičky! V případě vrácení/výměny zboží hradí náklady na dopravu kupující, v případě uznané reklamace hradíme dopravu my. Formulář pro vrácení nebo výměnu zboží naleznete v balíčku spolu s objednaným zbožím nebo si jej můžete stáhnout a vytisknout zde:

 

Formulář pro vrácení nebo výměnu zboží ke stažení

 

1) VRÁCENÍ/VÝMĚNA PŘES ČESKOU POŠTU/PPL

Ujistěte se, že zboží vracíte do 14 dnů od nákupu, nenošené, včetně visačky a nezapomeňte do balíčku přibalit vyplněný formulář pro vrácení, který jste obdrželi spolu se zakoupeným zbožím. Balíček zašlete doporučeně na adresu: 

Trendi day s.r.o.

Václavská 237/6

Brno 60300

Ihned po obdržení zboží provádíme výměnu nebo vrácení peněz na Váš účet. Pokud jste platbu provedli přes platební bránu GoPay, bude Vám částka vrácena stejným způsobem. 

 

2) JEDNODUCHÉ VRÁCENÍ/VÝMĚNA PŘES ZÁSILKOVNU

Pokud jste si při objednávce zakoupili jednoduché vrácení přes Zásilkovnu, postup je zcela jednoduchý. Kontaktujte nás na e-mail: info@trendi.cz a my Vám obratem zašleme unikátní kód, který napíšete na balíček a odnesete do libovolné Zásilkovny. Ujistěte se, že zboží vracíte do 14 dnů od nákupu, nenošené, včetně visačky a nezapomeňte do balíčku přibalit vyplněný formulář pro vrácení, který jste obdrželi spolu se zakoupeným zbožím. Ihned po obdržení zboží provádíme výměnu nebo vrácení peněz na Váš účet. Pokud jste platbu provedli přes platební bránu GoPay, bude Vám částka vrácena stejným způsobem.


   
3) REKLAMACE ZBOŽÍ

Nezapomeňte, že v případě obdržení vadného nebo poškozeného zboží máte právo na reklamaci. 

Reklamace je možné řešit třemi způsoby:
    a) výměnou za stejný kus, pokud je stále skladem
    b) výměnou za jiný produkt ve stejné nebo vyšší hodnotě - v případě vyšší hodnoty je nutné částku doplatit
    c) vrácením peněz


V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle +420605437123 nebo na e-mailu info@trendi.cz. Děkujeme za důvěru!